مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه در بخشنامه‌ای به گمرکات اعلام کرد ترخیص و آزادسازی کلیه محموله‌های برنج تا تاریخ ۹۷/۵/۲۰ مشروط بر صدور اعلامیه ورود، اظهارنامه و یا قبض انبار برای آنها تا قبل از پایان وقت اداری روز ۹۷/۴/۳۱ بلامانع است.

شروط ترخیص برنج وارداتی از گمرک اعلام شد

ترخیص و آزادسازی کلیه محموله‌های برنج تا تاریخ ۹۷/۵/۲۰ مشروط بر صدور اعلامیه ورود، اظهارنامه و یا قبض انبار برای آنها تا قبل از پایان وقت اداری روز ۹۷/۴/۳۱ بلامانع است.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی معقولی مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه در بخشنامه‌ای به گمرکات اعلام کرد ترخیص و آزادسازی کلیه محموله‌های برنج تا تاریخ ۹۷/۵/۲۰ مشروط بر صدور اعلامیه ورود، اظهارنامه و یا قبض انبار برای آنها تا قبل از پایان وقت اداری روز ۹۷/۴/۳۱ بلامانع است.

در این بخشنامه آمده است؛ پیرو بخشنامه ۲۸۵/۱۲۳۷۷۶۱ مورخ ۹/۱۱/۹۶، به پیوست تصویر نامه شماره ۶۰/۱۱۳۱۵۵ مورخ ۲/۵/۹۷ دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تحارت منضم به تصویر ۹۷/۵۰۱/۲۱۹۲ مورخ ۳۱/۴/۹۷ معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی ارسال و اعلام می‌دارد؛ ترخیص و آزادسازی کلیه محموله‌های برنج تا تاریخ ۲۰/۵/۹۷ مشروط بر صدور اعلامیه ورود، اظهارنامه و یا قبض انبار برای آنها تا قبل از پایان وقت اداری روز ۳۱/۴/۹۷ بلامانع می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *